KOREKTA LAKIERU

Zmatowienie lakieru i utrata jego wcześniejszego blasku to naturalny proces przychodzący z czasem spowodowany wieloma czynnikami mechanicznymi czy organicznymi. Na szczęście wiele zmian do których doszło da się odwrócić, mimo tego że pojazd w żadnym miejscu nie przypomina tego, który cieszył oko.

O korekcie lakieru mówi się, że jest królową detailingu. To właśnie po udanie przeprowadzonym zabiegu karoseria pojazdu zyskuje nowe życie. W naszej firmie dokładamy wszelkich starań aby przeprowadzone działania przyniosły zamierzony skutek, dlatego zanim przystąpimy do działania przeprowadzamy dokładne oględziny. Po uzgodnieniu zakresu prac, dokładnym omówieniu pracy przystępujemy do działania. A metod, które dają robiące wrażenie rezultaty jest kilka.

W Perfect Clean przeprowadzamy m. in:
Jednoetapową korektę tzw. one step, czyli odświeżenie lakieru. Ten etap dodaje głębi koloru, znikają mikrorysy, a auto odzyskuje blask.
Dwuetapową korektę lakieru – renowacja lakieru polega na dobraniu odpowiednich technik polerskich, eksperckiej wiedzy i sprawdzonym know how.
Wieloetapową korektę lakieru – to najbardziej kompleksowa opcją dająca blask lakieru.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. W zależności od stopnia zniszczenia powłoki lakierniczej odpowiednio dobiera się gąbki, pasty oraz maszyny polerskie. Wycenę przeprowadzamy bezpłatnie. Zapraszamy!