ZAMGŁAWIANIE

W obecnych czasach stawia się przede wszystkim na higienę. Przedsiębiorcy, a także osoby fizyczne coraz częściej szukają skutecznych rozwiązań dezynfekujących. Jedną z takich metod którą również się trudnymi jest zamgławianie ULV. Metoda ta polega na rozpylaniu za pomocą specjalistycznych środków biobójczych mgły, która dzięki swojej mikroskopijności dostaje się nawet do najmniejszych zakamarków. Ten sposób dezynfekcji pomieszczeń jest niezwykle skuteczny i efektowny. Dzięki najnowszym technologią dezynfekcja za pomocą zamgławiania pozwala przeprowadzić taki proces w pełni bezpiecznie. 

Jak to działa? Przeszkolony personel za pomocą specjalnych urządzeń rozpyla bardzo drobne krople mgły. Ta głęboko wnika w powietrze i odkaża napotkane przedmioty znajdujące się w pomieszczeniu. Po takim zabiegu wszystko to, co spotkało się z mgłą jest sterylnie czyste. 

Nasza firma specjalizuje się w zamgławianiu różnych typów pomieszczeń – od przestrzeni biurowych, przez sale szpitalne, duże obiekty magazynowe i przemysłowe po samochody czy karetki. Systemy zamgławiania opierają się głównie na technologii ULV (ultra low volume). To oznacza zamgławianie przy użyciu minimalnych ilości substancji biobójczych w połączeniu z wodą. W przeciwieństwie do tradycyjnego rozpylacza, mgła powstała z zamgławiacza ULV nie zostawia jednak śladów na ścianach czy posadzkach oraz elementach wyposażenia wnętrz. Nasza firma oferuje urządzenia dopasowane do potrzeb każdego pomieszczenia, a wykwalifikowani technolodzy dobierają odpowiedni środek, który zapewni najwyższą skuteczność oraz pełne bezpieczeństwo. 

Jesteśmy w stanie dopasować częstotliwość, rodzaj urządzenia i środek chemiczny do każdej przestrzeni, a nasze doświadczenie w tym procesie jest potwierdzone wieloma realizacjami na różnego rodzaju obiektach.

Zamgławianie może pomóc wyeliminować m.in.: wirusy i bakterie, a także insekty, takie jak pluskwy, karaluchy, muchy, roztocza czy świerzb.