DEZYNFEKCJA

Nie tylko to co widoczne gołym okiem może być dla nas bardzo niebezpieczne. Bakterie, wirusy, roztocza, nieprzyjemny zapach – wszystko to ma wpływ na komfort życia, a przede wszystkim zdrowie. Zagrożenia mikrobiologiczne, to te których najtrudniej jest się pozbyć, bo na pozór dokładnie umyta powierzchnia, pod mikroskopem okazuje się być pełną drobnoustrojów. Jak walczyć z zagrożeniem? 

Rok 2020 mocno daje nam się we znaki pod względem dbania o czystość. Pandemia, która opanowała niemal cały świat sprawiła, że coraz bardziej zwracamy uwagę na to, w jaki sposób i jak często myjemy i dezynfekujemy ręce i miejsca, których dotykamy. Drobnoustroje, takie jak bakterie czy wirusy potrafią na poszczególnych powierzchniach pozostać przez dłuższy czas. Tylko dokładna dezynfekcja pozwoli na pozbycie się ich. Za tym jednak idzie wiele wątpliwości. Ogólnodostępne środki dezynfekcyjne w swoim składzie mają głównie alkohol. Wiele osób w obawie o zdrowie swoje i bliskich nie decyduje się na przeprowadzanie samodzielnie zabiegów dezynfekcyjnych. I słusznie. Lepiej pozostawić to profesjonalistom. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo, dlatego przystępując do dezynfekcji pomieszczeń rozpoczynamy od przeprowadzenia szczegółowego wywiadu, a następnie krok po kroku omawiamy poszczególne działania, jakie zamierzamy przeprowadzić. Aby zabieg został wykonany prawidłowo i z przyniósł pożądane efekty, należy zrealizować go kompleksowo. Chodzi tu o połączenie działań, czyli np. ozonowania z zamgławianiem.

Należy pamiętać, że przystępując do odkażenia mieszkania, biura czy hali, nie wystarczy jedynie wyczyścić klamek i biurek. Kompleksowej dezynfekcji musi zostać poddany nawet najmniejszy zakamarek, od kranów po sanitariaty przez kratki wentylacyjne.
Dzięki kompleksowości wykonujemy zabiegi dezynfekcji w obiektach osób fizcznych, a także w firmach, w obiektach po zalaniach, w pomieszczeniach sanitarnych w tym salach chorych, szpitalach, w gabinetach lekarskich, w miejscach użyteczności publicznej, w pojazdach, karetkach, magazynach, obiektach inwentarskich, chłodniach, a także pomieszczeniach z klimatyzatorami – skutecznie niszcząc wirusy, bakterie, grzyby. 

Nasza firma wykonuje także profesjonalną dezynfekcję w przypadku wykrycia COVID-19 oraz zabiegi prewencyjne. Zajmujemy się również dezynfekcją pomieszczeń, w których odbywała się kwarantanna.

Dezynfekcję wykonujemy między innymi poprzez ozonowanie oraz zamgławianie.